Bohaterowie

Alice Parker 17 l. - zmuszona do przeprowadzki. Traci dwóch najlepszych przyjaciół. Wiecznie skłócona z rodzicami. Przebyła parę związków, ale wszystkie zakończyły się porażką. Nie nienawidzi pustych lasek, które zabiegają o względy najładniejszych chłopaków w środowisku. Największą jej wadą jest to, że łatwo przywiązuje się do ludzi, dlatego ostatnio stała się nie przystępna i zamknięta w sobie. Kocha nad życie swojego psa Spike'a. Kiedyś jeździła konno, niestety rodzice skutecznie ją do tego zniechęcili. Aktualnie nie ma żadnego zamiłowania. 
 
Gabriel Carter 18 l. - Wysoki, przystojny brunet. Zwykle niepoważny. Gra w szkolnej kapeli na perkusji. Ma wiele wielbicielek, ale nie jest chętny na rozmowy z nimi a tym bardziej na związek. Jest zaintrygowany nową dziewczyną w sąsiedztwie. Chce ją poznać, ale jak się okazuje po pierwszym spotkaniu, nie będzie to łatwe.
Evelyn Atkins 17 l. - jest w klasie z Alice. Od początku twierdzi, że się z nią dogada. Evelyn jest energiczna, zwariowana, zabawna i szalona. Uwielbia imprezować. Chce mieć chłopaka, ale jak dotąd żaden z nią nie wytrzymał. Uwielbia śpiewać.
Nadia Forrest 17 l. - najpopularniejsza i najważniejsza w całej szkole. Jest magnesem na chłopaków. Jedynie Gabriel, którego od dawna chce sobie przywłaszczyć trzyma się od niej z daleka. Wszyscy chcą się jej podlizać, aby nie paść ofiarą jej humorów. Zniszczy życie każdego, aby tylko uzyskać oczekiwane rezultaty.


 Erick Brown 18 l. - przyjaciel Gabriela. Razem grają w kapeli. Jest basistą. Uzależniony od fajek, ale nie zamierza w nałóg wciągać swoich przyjaciół. To tylko i wyłącznie jego problem.

Deryl Parker 42 l. - Ojciec Alice. Z pozoru dojrzały, porządny biznesmen. A jednak pozory mylą...

Tajemniczy Nieznajomy - nic dodać nic ująć
Na razie..


9 komentarzy:

 1. Fajne postacie :) Podoba mi się to, że twarzy twoim postaciom nie użyczają osoby, których pełno na innych blogach.
  Tak na marginesie: ,,Uzależniony od fajek, ale nie zamierza w nałóg wciągać, swoich przyjaciół.''
  - przed swoim nie powinno być przecinka xD
  hopelessdream

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, ze się podoba :) Dużo myślałam kogo obsadzić w rolach bohaterów, bo miałam na oku kilka postaci, ale padło na tych tutaj.♥ To był chyba najlepszy wybór. Dzięki za poprawienie błędu! :) Oczywiście, ja i moja ortografia... Nic dodać nic ująć :P
   Pozdrawiam, Dżoana ;*

   Usuń
 2. Myślę, że polubiłbym Ericka, ale to się zobaczy jak zacznę czytać. Blogi z opowiadaniami o miłości najczęściej czytają kobiety, więc mam nadzieję, że wniosę trochę męskiego spojrzenia na sprawę i że nie będziesz miała mi tego za złe.

  PS. Też robię błędy ortograficzne, a czasem nawet i gramatyczne, ale to najczęściej wina pośpiechu lub worda, bo mi sam coś poprawi.

  Zacznę od pierwszego rozdziału :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze dodam, że to co mnie zraziło, to że zdjęcia bohaterów... jedne są kolorowe, inne czarno białe, a mój pedantyzm ma trudności to zdzierżyć, ale cóż...to był twój wybór :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze coś zauważyłem - godzina - zmień, ustaw czas na warszawę, bo jest 13.37, a się wyświetla 4.33 :)

  Powodzenia i już lecę czytać pierwszy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej!!
   Fajnie, że ktoś z płci przeciwnej postanowił tu zajrzeć, przeczytać, a co dopiero zostawić po sobie ślad! Jest mi niezmiernie miło :) Co do Erica, jeszcze w żadnym rozdziale się nie ukazał, ale nie zając, nie ucieknie ;) Niestety muszę cię zmartwić, Eric będzie postaci raczej drugoplanową. Co do kolorów zdjęć, rzeczywiście, nie zwróciłam na to zbytniej uwagi , no ale już nie będę niczego zmieniać, niemniej jednak, dzięki za uwagę :) No i dzięki o przypomnieniu apropo godziny. Że też do tej pory się nie zorientowałam... ;)
   Pozdrawiam, Dżoana ;**

   Usuń
  2. Ja u siebie zorientowałem się po 248 częściach :) Więc nie mów, że dziwnym jest się zorientować po kilku, czy kilkunastu, okay? Bo jak tak mówisz, to sprawiasz, że się głupio czuje :)

   Usuń
  3. Wow.. 248 części?! TO TRZEBA BYĆ WYTRZYMAŁYM :D Gratuluję wytrwałości i cierpliwości ;)

   Usuń
 5. Super ^^ Najbardziej podoba mi się Evelyn <3 I ten Tajemniczy Nieznajomy aaaw ^^
  Zapraszam do siebie : calkieemnienormalna.blogspot.com a ja idę czytać ;*

  OdpowiedzUsuń